"Děláme reklamu a marketing s vášní již od roku 1992."

Grafika

Grafika

Grafika nás jednoduše baví, baví nás o to víc, pokud dostaneme Vaši důvěru a dáte nám prostor pro kreativitu. Začneme logem, ale i malou vizitkou, hravě zvládneme i silný mnohastránkový katalog, web nebo mobilní aplikaci. Nově jsme pro zákazníka zpracovávali také UIX design.

Realizace tisku

Realizace tisku

Tisk je umění, které se mění v čase. Guttenberg by se dnes asi hodně divil, jak se tisk od jeho počátků změnil. Ale doba je taková a my se vyvíjíme s dobou a inovacemi. Stále Vám tak nabízíme špičkovou kvalitu a nejnovější technologické vychytávky

Výstavní expozice

Výstavní expozice

Prezentace na výstavách a veletrzích se v těch dobrých marketingových mixech firem opět pomalu dostává ke slovu. Osobní kontakt se zákazníkem pomáhá navázat důvěru zákazníka a hlavně rychle přináší zpětnou vazbu, tedy i informace, kde je potenciál se zlepšit.

Naše akce

Naše akce

Naše společnost vlastní know how a náš tým má nápady. Důkazem toho je velké množství našich vlastních projektů, které jsme sami a originálně vymysleli. Naše projekty samozřejmě i rozvíjíme, a tak některé z nich dosahují věhlasu po celé České republice!

Další služby

Další služby

Duplikace a potisk CD/DVD, signmaking, dárkové předměty, firemní dárky, návrhy interiérů a exteriérů, reklamní a produktová fotografie, zhotovení reklamních a produktových videospotů, medaile a odznaky, překlady a tlumočení.

Internet a nová média

Internet a nová média

Poraďte se s námi, jak dodat Vašim webovým stránkám či eshopu maximální výkon za rozumné peníze. Udělejte z firemního webu obchodníka, který Vám přinese poptávky a zakázky. Sledujeme za Vás všechny novinky a vychytávky ze světa internetu.

PAREXPO s.r.o.

zobrazit menu