Pochvala za naši kreativitu

Pochvala za naši kreativitu

Když jsme byli osloveni k účasti do výběrového řízení na grafiku a expozici pro společnost PRECHEZA, netušili jsme, jaký bude výsledek....

aneb dejte nám důvěru a my pro Vás vymyslíme něco geniálního....

Když jsme byli osloveni k účasti do výběrového řízení na grafiku a expozici pro společnost PRECHEZA, netušili jsme, jaký bude výsledek.... Z celkem 5 oslovených firem jsme se s lehkostí dostali hned do druhého kola výběrového řízení, kde nás čekal krásný výsledek. Naše návrhy se líbily, ale zejména jsme porotu, vybírající vítěze, oslovili s návrhem celkové myšlenky.

Hlavním celosvětově známým produktem společnosti PRECHEZA je bílý pigment "titanová běloba" s obchodním označením PRETIOX, jehož chemický vzorec je TiO2, oxid titaničitý.

Při kreativním tvoření jsme zpracovali myšlenku Alberta Einsteina. Ten ještě jako mladý student polemizoval se svým profesorem o tom, že Bůh nestvořil zlo, ale že zlo je pouhou absencí dobra. Při vysvětlování tohoto jevu použil mladý Einstein svým spolužákům i profesorovi přirovnání k podobnému jevu, a to že tma je pouze absencí světla. Toto byla ona myšlenka, na které jsme nápad postavili.
Celý svět je velký a široký podobně jako Vesmír a titanová běloba PRETIOX tento hluboký Vesmír celý rozzáří, neboť bez této titanové běloby by byla jen tma.... Výsledek nás opravdu mile překvapil. Výběrová komise byla naším nápadem nadšena a my jsme dostali tuto krásnou pochvalu

Expozice společnosti PRECHEZA na European Coatings Show 2017 PRETIOX brighten whole Universe, Idea by Adela Travnickova


Vážená paní Trávníčková,
naše cesty se spojily v srpnu loňského roku, kdy jsme vyhlásili výběrové řízení na grafické vizuály a jedním z nich byl i návrh expozice na jeden z nejvýznamnějších veletrhů v oblasti nátěrových hmot European Coatings Show v Norimberku, který se konal v dubnu letošního roku. S myšlenkou "Vesmíru" s hlavním motivem expozice - výrokem Alberta Einsteina "Tma je ve skutečnosti pouze absence světla" jste přišli právě Vy. Navrhli jste geniální graficko-slovní motiv "PRETIOX rozzáří celý Vesmír". Jinými slovy souhvězdí TiO2 nebo titanová běloba z PRECHEZY rozzáří i něco tak velkého a nekonečného jako je Vesmír. Skvělá myšlenka, která dala základ exkluzivní expozici společnosti PRECHEZA na již zmíněném veletrhu.

Paní Trávníčková, je nám ctí a potěšením s Vámi spolupracovat. Těšíme se na další spolupráci.

S úctou. Mgr. Jitka Koppová
specialista marketingu
PRECHEZA, a.s. Přerov

 

Jakou myšlenku a grafiku ztvárníme pro Vás? Každé firmě děláme návrhy přesně na míru jejich potřebám a požadavkům. Víte, jakou další myšlenku vyřekl slavný Albert Einstein a se kterou se ztotožňujeme?

Genialita je 1% talentu a 99% procent tvrdé práce.

Neváhejte nás oslovit. My naši práci děláme rádi!
Adéla Trávníčková M: 606 780 171

Sken originálního děkovného dopisu

Kontaktní formulářOdeslat Váš email nebude předán 3. osobám ani 3. stranám.

PAREXPO s.r.o.

zobrazit menu