Internet a nová média

Internet a nová média

Poraďte se s námi, jak dodat Vašim webovým stránkám či eshopu maximální výkon za rozumné peníze. Udělejte z firemního webu obchodníka, který Vám přinese poptávky a zakázky. Sledujeme za Vás všechny novinky a vychytávky ze světa internetu.

"Internet vnímáme jako dobrého obchodníka s měřitelnými výsledky"

Prezentace na internetu patří k jedněm z nejzákladnějších pilířů firemní prezentace. Moderní firemní webové stránky zobrazují a posilují image společnosti, informují, co se děje ve společnosti a co společnost svým stávajícím i potenciálním klientům nabízí, aktivní hledání nových obchodních příležitostí, uzavření obchodu a zvýšení zisku firmy.

Nabízíme Vám komplexní vytvoření www stránek od poradenské činnosti přes zpracování výtvarného návrhu až po umístění na www serveru. Zhotovíme Vám www stránky na klíč.

Nabízíme Vám možnost webhostingu na našem www serveru, dále tvorbuinternetových obchodů, redakčních systémů pro správu obsahu webu či speciálních aplikací vyvíjených na míru našemu zákazníkovi.

Tvorba webových stránek

Již jste se rozhodli pro tvorbu zcela nových www stránek či design stávajících webových stránek?

Jak Vám můžeme pomoci? Společně navrhneme strukturu webových stránek, která bude maximálně odpovídat struktuře Vaší společnosti a výroby Vaší firmy. Důraz klademe na přehlednost a intuitivnost struktury www stránek. Zjistíme vše o Vaší firmě a jejích výrobcích a následně Vám pomůžeme napsat texty do jednotlivých kapitol a podkapitol www stránek.

Dalším bodem je tvorba grafického návrhu. Při tvorbě grafického návrhu pracujeme s Vaším logem a logomanuálem, dotváříme tak vizuální identitu k jednotnosti.

Po odsouhlasení grafického vzhledu stránek Vaše www stránky naprogramujeme a naplníme texty, obrázky nebo grafy. Nabízíme Vám možnost tvorby

  • statických webových stránek, které Vám upraví pouze odborník nebo
  • webové stránky napojené na redakční systém (popř. stránky s internetovým obchodem), který umožňuje spravovat stávající texty, obrázky, nadpisy a navigaci a vkládat  nové texty, obrázky, nadpisy. Takovýto redakční systém dokáže ovládat každý uživatel, který má běžné základní znalosti ovládání PC.

Součástí naší práce je optimalizace pro vyhledavače (SEO), a to jak po stránce technické, tak po stránce obsahové.

V nabídce máme i statistiky návštěvnosti webových stránek. Abychom my i naši zákazníci věděli, kde co upravit, zlepšit a popostrčit, je tato statistika návštěvnosti důležitá zpětná vazba.

Webhosting 

Našim zákazníkům v rámci komplexnosti služeb nabízíme možnost hostingu na našich serverech.

Internetové obchody 

Máte kamenný obchod a rádi byste rozšířili své zboží také přes internet? Nebo začínáte obchodovat a chcete začít právě internetovým obchodem, prodejem?

Jednoduchým a elegantním řešením je právě internetový obchod, tvz. eshop nebo online obchod. Pro Vaše zákazníky je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak nakupovat. Z pohodlí domova si mohou vybrat zboží, které se jim líbí, a to 24 denně.

Přidejte se i vy k úspěšně podnikajícím v internetovém obchodování. Nechejte si od nás zhotovit e-shop!

Váš internetový obchod zhotovíme dle Vašich požadavků a parametrů, v případě Vašeho přání propojíme internetový obchod se skladem výrobků a Vašim účetním systémem. Vyvíjíme i jiné aplikace na míru našim zákazníkům. Vyslovte Vaše přání a my Vám jej splníme.

Redakční systém

Chcete nebo potřebujete aktualizovat sami obsah svých www stránek? S redakčním systémem CMS (Content Management System) to bude velmi jednoduché.

Využívání redakčního sytému pro spravování obsahu Vašich www stránek, Vám umožňuje snadnou aktualizaci obsahu Vašich www stránek, bez asistence tvůrce Vašeho webu.

Systémy pro správu obsahu www stránek jsou od nás  intuitivně ovládány, mají příjemné uživatelské rozhraní přístupné v internetovém prohlížeči, tj. odkudkoliv a kdykoliv. Náš redakční systém Vám tak mohou snadno spravovat informace na Vašem webu se základními uživatelskými znalostmi.

Můžete během několika minut velmi snadno přidat aktualitu i s ilustrační grafikou (např. upozornění na akční nabídku) nebo aktualizovat ceny či parametry svých produktů.

Kontaktní formulářOdeslat Váš email nebude předán 3. osobám ani 3. stranám.

PAREXPO s.r.o.

zobrazit menu