Realizace tisku

Realizace tisku

Tisk je umění, které se mění v čase. Guttenberg by se dnes asi hodně divil, jak se tisk od jeho počátků změnil. Ale doba je taková a my se vyvíjíme s dobou a inovacemi. Stále Vám tak nabízíme špičkovou kvalitu a nejnovější technologické vychytávky

"Vytiskneme a potiskneme vše, na co si jen vzpomenete"

Díky velmi dobré znalosti tiskových a tiskařských technologií, dokážeme našim zákazníkům vybrat tu správnou tiskárnu tak, aby tisk dopadl perfektně a byl cenově zajímavý.

Do tisku patří samozřejmě zejména tisk katalogů, prospektů, skládaček, vizitek, hlavičkových papírů ofsetovým tiskem, ale pak také speciality jako jsou tisk firemních obálek nebo knih s knižní vazbou.

Další velkou skupinou tisku je digitální neboli malonákladový tisk. Tento tisk se po domluvě se zákazníkem používá zejména při velmi malých množstvích kusů nebo když potřebujete menší množství tiskovin vytisknout extrémně rychle.

Kromě grafického zpracování návrhu a výroby tiskových dat našim zákazníkům také provádíme kontrolu tiskových dat před tiskem nebo přípravu tiskových dat z dodaných návrhů a z dodaných grafických dat. Tyto data dokážeme zpracovat do standardních tiskových dat.

Velkoplošný tisk se využívá na realizaci větších tiskovin, ale v malém počtu kusů. Typicky se velkoformátováým tiskem tisknou billboardy, postery, plakáty, venkovní reklamní bannery, potiskávají se reklamní cedule, okenní a podlahová grafika, vyrábí se polepy aut a mnoho dalšího.

Samozřejmostí, která je nezbytná po vytištění, jsou knihařské a dokončovací práce - ohyb, ořez, biggování, laminace, lakování, parciální UV lakování, použití metalických barev, ražba, výsek, digitální výsek....

Další specifická část tisku jsou samolepky a etikety. Pro tisk samolepek a etiket existuje velké množství technologií a každá je vhodná pro něco jiného. Vybereme pro Vás takovou technologii, která bude odpovídat použití samolepky a pak také i množství kusů.

Nevíte si rady, jaká technologie je ta správná? Obraťte se  na nás.

A proč se rozhodnout právě pro nás?

  • ačkoliv nejsme tiskárna, umíme nabídnout zajímavé ceny - vyhráváme výběrová řízení i nad tiskárnami
  • dobře známe možnosti tisku a jeho jednotlivých technologií

Kontaktní formulářOdeslat Váš email nebude předán 3. osobám ani 3. stranám.

PAREXPO s.r.o.

zobrazit menu