Festival her a hraček

Festival her a hraček

Festival nabízí jedinečnou možnost si hračky před nákupem vyzkoušet. A nejen hračky, ale i společenské a karetní hry, hlavolamy, skládačky, puzzle i RC modely.

Přijďte, festival to je závbava pro celou rodinu!

"Nekupujte hračky v pytli, přijďte si je na festival před nákupem vyzkoušet."

První ročník festivalu jsme uspořádali v roce 2014 a setkal se s obrovským úspěchem u návštěvníků. Během prvních 15 minut prošlo vstupní branou celkem 154 návštěvníků. Za páteční odpoledne a celý sobotní den festival navštívilo téměř 3000 návštěvníků.

Festival her a hraček pro malé i velké Pardubice Facebook festivalu her a hraček pro malé i velké

Místo konání festivalu

ABC Klub Pardubice (Štolbova 2665) 

Termín konání festivalu

Každý rok koncem listopadu - přesný termín najdete na webu festivalu her a hraček

Něco o festivalu

Festival má také bohatý aktivní program a tak jako všechny našeostatní akce jej budeme dál rozvíjet. Festival je určen všem, od malých až po velké, kteří si rádi hrají, lámou si hlavu a baví se.

Návštěvníci festivalu mají jedinečnou možnost si hry, hračky, hlavolamy nebo stavebnice před nákupem vyzkoušet. 

Vyzkoušejte si nejrůznější společenské hry tradiční, méně známé, ale i horké novinky. Zjistěte, zda a jak vás budou bavit. Festival je určen pro zábavu celé rodiny, nabízí zábavu pro každého člena. 

Každý, kdo festival navštíví, si určitě najde svou parketu. Přijďte do ABC Klubu v Pardubicích a v hravé atmosféře přivítejte blížící se advent. Advent budou připomínat mimo jiné i vystavené kolekce CD s koledami, pohádkami, vším, co můžete zakoupit jako dárek pod vánoční stromeček. Sváteční náladu blížících se Vánoc podtrhne i zvuk vánočních fléten. 

PAREXPO s.r.o.

zobrazit menu