Festival zdraví, krásy, pohybu

Festival zdraví, krásy, pohybu

Zdraví, krása a pohyb patří k sobě a jedno ovlivňuje druhé. Jsme-li zdraví, můžeme se hýbat. Pokud žijeme aktivním pohybem, jsme nejen zdraví, ale i krásní a máme veselou mysl. Stále platí, že veselá mysl je půl zdraví.

"Vítejte ve světě zdraví, krásy, vitality a osobního rozvoje"

Festival je nová výstava s aktivním doprovodným programem, který jsme pro Vás poprvé uspořádali v roce 2014. Festival je určen všem, kdo chtějí aktivně žít a komu není lhostejné jejich zdraví, kondice a vzhled. Festival spojuje důležitá témata ZDRAVÍ, KRÁSU A POHYB, která řeší téměř každý člověk. Festival je tak prakticky určen téměř všem lidem, všech věkových kategorií.

Festival zdraví, krásy, pohybu Facebook festivalu t¨zdraví, krásy, pohybu

Místo konání festivalu

ABC Klub Pardubice (Štolbova 2665) 

Termín konání festivalu

Každý rok v říjnu - přesný termín najdete na webu festivalu zdraví, krásy, pohybu.

Něco o festivalu

Festival je místem, kde můžete načerpat informace a nakoupit doplňky pro své zdraví, krásu a vitalitu. Na festivalu si můžete nechat změřit zdraví Vašich očí, krevní tlak, cukr v krvi, cholesterol, stav minerálů v těle a stav metabolismu a mnoho jiného. Víte, jak zdravě zhubnout? Kosmetické poradkyně a vizážitky poradí, jak se starat o pleť a jak se správně nalíčit. Inspiraci najdete i na módních přehlídkách společenských šatů. Odobrníci také poradí a ukáží, jaký typ pohybové aktivity se hodí pro Vás a jak si poradit např. s bolavými zády, ale i mnoho jiného.

PAREXPO s.r.o.

zobrazit menu